Kafe / Restoran

Aussie Cafe

Taze, günlük ve lezzetli menüsü, zengin tatlı ve kahve seçkisi ile Aussi Cafe Ege Perla’nın yeni buluşma noktası. 'Dert etmiyoruz , lezzetli oluyoruz!' mottosuyla Aussie, Ege Perla G katında!

Big Chefs

Yılın 365 günü, günün her saati, en lezzetli yemekler, en taze ekmekler, en özel tatlılar, en hızlı ve en iyi servis, Büyük Şefler’in açık mutfağından çıkıyor...Zengin kahvaltı şeçeneklerinden kocaman burgerlere, taptaze salatalardan süper sandviçlere, et yemeklerinden ev yapımı makarnalara kadar hepsi birbirinden lezzetli hepsi birbirinden keyifli..

Bursa Kebap Evi

Misyonu gerçek iskenderi; standartlar, hijyen konsept ve yenilikçi fikirler içeren şubelerle geniş kitlelere ulaştırmak olan Bursa Kebap Evi Ege Perla'da!

Hayal Kahvesi

İyi yemek ve iyi müziğin buluşma noktası Hayal Kahvesi, Türkiye çapında yirmi bir şubesi ile müzik tutkunlarının favori mekanı olmaya devam ediyor!

Katina Meyhane

Ege’nin binlerce yıllık reçetelerini aslına sadık kalarak günümüze taşıyan Katina Meyhane, gün boyunca Körfez’in keyifli manzarasına eşlik edecek lezzetleri ile misafirlerini ağırlarken akşam saatlerinde de yeni nesil meyhane konsepti ile seçkin eğlencenin doğru adresi.

Murano's

İtalyan mutfağının şehirdeki gerçek temsilcilerinden biri olmayı hedefleyen Muraono’s Kitchen, İzmir doğumlu gıda pazarlama kökenli Fulya Perçin Yonuk ve deneyimli şef ortağı Gökçen Yıldırım tarafından, 2017’nin yılında İzmir Ege Perla Avm’de kapılarını açıyor.

Seç Tart Plus

Yemek sektöründe, günümüzde yemek yeme alışkanlıklarının değiştiği gerçeğinden hareketle; sağlıklı, kaliteli, çok çeşitli ve bütçenize uygun ürünlerin sunumunun eksikliğini görerek SEÇ-TART sistemini kurmaya karar verdik. Günlük ortalama 120 çeşit sıcak-soğuk yemek, yardımcı yemek ve meze çeşitleri ile üç öğün açık büfe hizmeti veren SEÇ-TART, Türk ve Dünya mutfağından birçok çeşidi günlük menülerle sizlere sunmaktadır.

Soulmate Coffee

20 yılı aşkın süredir kahve sektöründe profesyonel işletmecilik anlayışını Soulmate Coffee & Bakery markasıyla gerçek kahve severlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Starbucks

Dünya genelinde kahve tutkunlarına hizmet veren Starbucks, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks, kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı sayesinde, Ege Perla misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.