Ege Perla Hakkında

Ege’nin incisi İzmir’de Eylül 2017’de kapılarını açan Ege Perla, bölgenin ilk karma projesi olarak rezidans, konut bloğu ve alışveriş merkezi ile tam bir yaşam alanı olarak kurgulanmıştır. İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında keyifli bir yaşam alanı oluşturan ve seçkin markaları misafirleri ile buluşturan Ege Perla, başarılı Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşımaktadır. 18.392 m²’lik arsa üzerine inşa edilen Ege Perla, yarı açık mimarisi, peyzaj düzenlemeleri ve açık havada konumlandırılmış çocuk oyun parkı bölgenin dikkat çeken projeleri arasında yer almakta, 23.197 m² kiralanabilir alanda sahip alışveriş merkezi seçkin markalara ev sahipliği yapmaktadır. Ege Perla 1+1’den 5+1 executive’e kadar farklı büyüklükte ve tipte körfez manzarasına sahip konut ve ferah çalışma ortamına sahip ofisleri ile de keyifli bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Bünyesinde yer alan MacFit’in yanısıra Mozart PSM gibi çok sesli müzik, tiyatro, opera ve bale gibi çağdaş sanat dallarını yaygınlaştırmak ve sevdirmek, uluslararası standartlara taşımak amacıyla yola çıkmış bir sanat ve eğitim kurumu da bulunan Ege Perla, sanata verdiği değer ile dikkat çekmektedir. Ege Perla, dünyanın en prestijli iş ödülleri programı olan Stevie Awards 15. Ulusal İş Ödülleri kapsamında dört kategoride ve gayrimenkul sektörünün prestijli yarışması Sign of City Awards’ta 2 kategoride ödüle layık görülerek Sign of the City seçilmiştir.

 

Tepe Emlak Yatırım A.Ş.

“Yenilikçi, yaratıcı, keyifli mekânlarla yaşama ve markalara değer katar.”

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Bugüne kadar Türkiye genelinde 11 alışveriş merkezine ait toplam 1,5 milyon m² arazi, Tepe Emlak Yatırım tarafından geliştirilmiştir.

Tepe Emlak Yatırım, halihazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Tepe Nautilus, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından "Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır" mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi Bilkent Station’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan Bilkent Center, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi Tepe Prime Avenue, rahat dolaşım alanı ve ulaşılabilir lokasyonu ile tercih edilen 365 AVM, Ahlatlıbel Atatürk Parkı, avantajlı konumuyla öne çıkan, sunduğu kültür, eğlence ve sosyalleşme imkanlarıyla kentsel bir alan olan NEXT LEVEL AVM, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı Ege Perla’nın varlık yönetimini yapmaktadır. Aynı zamanda İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir. 2021 yılından bu yana Tanyer Yapı’ya ait Tan Urla projesinin ticari alanlarına konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanat konsepti ile 42 Maslak, Sığacık Teos Marina, Mix Kayseri AVM gibi karma projelere kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetleri vermiştir.

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekanlar yaratan Tepe Emlak Yatırım’ın stratejik önceliği, yönetimini üstlendiği alışveriş merkezlerinin pazar paylarını korumak, marka değerini oluşturmak, farklılıklarla değer katmak ve artırmaktır. Bu doğrultuda, en iyi hizmeti sağlayabilmek için ulusal ve uluslararası ulaşılabilir birçok markaya da yer vermektedir.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş., alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama ve yönetim hizmeti danışmanlığında büyümeyi, alışveriş merkezlerinde, dönemin trendlerini değerlendirerek tüm paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılayan projelendirme ve yenilikçi konsept uygulamalarıyla yaşam alanları yaratmayı, bütüncül sürdürülebilir projeler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Duyurular

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi Edinin.