Ege Perla Hakkında

Ege’nin incisi İzmir’de Eylül 2017’de kapılarını açan Ege Perla, bölgenin ilk karma projesi olarak rezidans, konut bloğu ve alışveriş merkezi ile tam bir yaşam alanı olarak kurgulanmıştır. İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında keyifli bir yaşam alanı oluşturan ve seçkin markaları misafirleri ile buluşturan Ege Perla, başarılı Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşımaktadır. 18.392 m²’lik arsa üzerine inşa edilen Ege Perla, yarı açık mimarisi, peyzaj düzenlemeleri ve açık havada konumlandırılmış çocuk oyun parkı bölgenin dikkat çeken projeleri arasında yer almakta, 23.197 m² kiralanabilir alanda sahip alışveriş merkezi seçkin markalara ev sahipliği yapmaktadır. Ege Perla 1+1’den 5+1 executive’e kadar farklı büyüklükte ve tipte körfez manzarasına sahip konut ve ferah çalışma ortamına sahip ofisleri ile de keyifli bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Bünyesinde yer alan MacFit’in yanısıra Mozart PSM gibi çok sesli müzik, tiyatro, opera ve bale gibi çağdaş sanat dallarını yaygınlaştırmak ve sevdirmek, uluslararası standartlara taşımak amacıyla yola çıkmış bir sanat ve eğitim kurumu da bulunan Ege Perla, sanata verdiği değer ile dikkat çekmektedir. Ege Perla, dünyanın en prestijli iş ödülleri programı olan Stevie Awards 15. Ulusal İş Ödülleri kapsamında dört kategoride ve gayrimenkul sektörünün prestijli yarışması Sign of City Awards’ta 2 kategoride ödüle layık görülerek Sign of the City seçilmiştir.

 

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır. 

Duyurular

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi Edinin.