EGE PERLA’DA PARAM KART KAMPANYASI KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR!

Ege Perla mobil uygulamasını indiren kazanıyor! 23-26 Ağustos tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 150 TL yüklü Param kart hediye! Ege Perla mobil uygulamasını, Google Play ve App Store‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı bu kampanyayı kaçırmayın!

Ege Perla Param Kart Kampanya Katılım Kuralları

Kampanya 23-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Aynı gün içerisinde tek fiş / faturada 500 TL ve üzeri tutarındaki alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya masası 11:00-19:00 saatleri arasında açıktır.

Kampanyadan faydalanmak için Ege Perla mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulamaya kayıt olunması zorunludur. Kampanyadan Ege Perla mobil uygulamasına kayıtlı kullanıcılar faydalanabilecektir. Param kartınızın olmaması durumunda kampanya masasından yapılacak başvuru ile kart çıkartılacaktır. Katılımcının kampanyaya katılabilmesi için T.C. va+

tandaşı olması, T.C. Kimlik numarasını içeren kimliklerini ibraz etmeleri ve Param Kart Kullanım Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme formlarını imzalamaları gerekmektedir. Geçmiş kampanyalardan kart edinmiş katılımcıların kampanyaya bizzat başvurmaları ve üzerinde T.C. Kimlik numarasını içeren kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı kişiler olamaz.

Ege Perla mobil uygulamayı indiren katılımcılar üyelik işlemlerini uygulama üzerinden yapabilir ve alışveriş fişlerine ait bilgileri uygulama üzerinden girebilirler.

Mobil uygulamaya girilen fişlerin muhafaza edilmesi ve kartın teslimi esnasında kampanya görevlisine ibraz edilmesi gerekmektedir. Katılımcı mobil uygulamada fiş / fatura girişlerini yaptıktan sonra kampanya noktasına giderek, bilgilerini kampanya görevlisi ile paylaşacak ve fiş / fatura ibraz ederek alacağı onay ile birlikte kartını teslim alacaktır.

Aynı gün içerisinde gerçekleşmiş fiş / fatura ile birlikte belirtilen tarih aralığı boyunca  fiş / fatura mobil uygulamaya girilebilir ve katılımcılar kampanyadan stoklar dâhilinde yararlanabilir.

Mobil uygulamaya yüklenen alışveriş fişlerinin net ve görünür olması gerekmektedir.

Migros’tan yapılan alışverişlerin fiş / fatura ibrazları ve ATM’lerden yapılan işlemler kampanyada geçerli değildir.

Tüzel kişiler adına yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Şirket adına kesilen faturalar kampanya dışında tutulacaktır.

Tek fiş / fatura bedelinin 500 TL üzerinde olması halinde, her koşulda toplam tutara bakılmaksızın kampanyadan yalnızca günde 1 ( bir ) kez yararlanma hakkı verilecektir. 

Kampanya kapsamında verilen hediye tutarı sadece belirli mağazalarda geçerlidir. Hediye tutarının kullanımı mağazaların kendi belirlediği koşullar dâhilindedir. Ege Perla’nın bu koşullar ile ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ege Perla kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya boyunca her kişiye sadece 1 (bir) adet kart verilir. 1 (bir) kişi kampanya boyunca en fazla 1 (bir) kere kazanım hakkına sahiptir. 1 (bir) kişi aynı gün içerisinde kampanyadan 1 (bir) kez faydalanabilir.

Kişinin, başka bir kişi ismi ve/veya T.C. kimlik numarası ve/veya cep telefonu ile kayıt yaptırdığının tespit edilmesi durumunda kişi ödül kazanamaz. Kazandığı açıklandıktan sonra kural dışı kayıt yaptırdığının tespiti halinde de herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

Kayıt için ibraz edilen fiş / fatura, ibraz eden şahıs adına düzenlenmiş olmalıdır. Herhangi bir kurum / kuruluş adına kesilen faturalar geçerli sayılmaz.

Kişi, ibraz ettiği fiş / faturanın kendisine ait olmadığının tespit edilmesi durumunda ödül kazanamaz. Kazandığı açıklandıktan sonra fiş / faturanın kendisine ait olmadığının tespiti halinde de herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

Fatura üzerinde belirtilen şahıs bilgileri kampanyaya katılım sırasında verilen şahıs bilgileri ile aynı olmalıdır. Bilgiler uyuşmadığı takdirde kişi kampanyaya katılamaz. Katılım gerçekleştirmesi durumunda ödül kazanamaz, kazanmış olsa dahi herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin, alışveriş fiş / faturasını Ege Perla kampanya masasında bulunan personele ibraz etmeleri ve veri paylaşım iznini vermeleri gerekmektedir.

E-fatura ile kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ilgili e-faturanın basılı bir nüshasını mağazanın kaşe ve imzasıyla kampanya noktasında ibraz etmeleri gerekmektedir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Ege Perla çalışanları ve mağaza çalışanları katılamazlar. Katılmış olsalar bile hediyeleri verilmez. 

Param kart son kullanım tarihi 28 Ağustos 2022’dir.

Param Kart’ın kaybolması ve 3. kişilerce kullanılması durumundan Ege Perla sorumlu değildir. Bu durumda kart sahibinin PARAM Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. PARAM Müşteri Hizmetleri’ne 0850 988 88 88 telefon numarasından ulaşılabilir.

Param Kart’a yüklenen tutar karşılığında nakit ödeme yapılamaz, nakde çevrilemez, para iadesi ya da ATM üzerinden çekimi yapılmaz.

Kampanyada kazanılan tutarlar, Ege Perla mağazalarında kullanılabilecektir. Kart kullanımlarında Berlin Estetik Danışmanlık Merkezi, Power Kids Gymnastic, Migros, MacFit, Mozart PSM ve TCB kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılan mağazalar değişiklik gösterebilir. Ege Perla katılımcı mağaza listesindeki değişiklik hakkını saklı tutar. Mağazalar ile ilgili güncel bilgiye Ege Perla kampanya masasından ulaşabilirsiniz. 

Ege Perla, şüpheli gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu halde alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunmayacaklardır.

Param kartın kullanımına açık üye işyerinde geçmemesi durumunda, müşterilerin ret mesajını içeren fiş çıktısı bilgisi ile birlikte kampanya noktasına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Ege Perla’nın kampanya tarihlerini değiştirme, stokların tükenmesi halinde kampanyayı günlük olarak durdurma ya da erken bitirme hakkı vardır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya süresince 130 adet stok bulunmaktadır.

Kampanyaya katılan tüm ziyaretçilerimiz yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye; Ege Perla kampanya masasından ulaşabilirsiniz.

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi Edinin.