Ege Perla, Ege’nin incisi İzmir’de Eylül 2017’de kapılarını açmıştır. Bölgenin ilk karma projesi olan Ege Perla, rezidans, konut bloğu ve alışveriş merkezi ile tam bir yaşam alanı olarak kurgulanmıştır.

İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında keyifli bir yaşam alanı oluşturan ve seçkin markaları misafirleri ile buluşturan Ege Perla, başarılı Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşımaktadır.

18.392 m2’lik arsa üzerine inşa edilen Ege Perla, yarı açık mimarisi, peyzaj düzenlemeleri ve açık havada konumlandırılmış çocuk oyun parkı bölgenin dikkat çeken projeleri arasında yer almaktadır. 23.197 m2 kiralanabilir alanda sahip alışveriş merkezi seçkin markalara ev sahipliği yapmaktadır. Ege Perla 1+1’den 5+1 executive’e kadar farklı büyüklükte ve tipte körfez manzarasına sahip konut ve ferah çalışma ortamına sahip ofisleri ile de keyifli bir yaşam deneyimi sunmaktadır.

Bünyesinde yer alan Organik Pazar ve MacFit’in yanısıra Mozart PSM gibi çok sesli müzik, tiyatro, opera ve bale gibi çağdaş sanat dallarını yaygınlaştırmak ve sevdirmek amacıyla uluslararası standartlara taşımak üzere yola çıkmış bir sanat ve eğitim kurumu bulunan Ege Perla sanata verdiği değer ile dikkat çekmektedir.

Ege Perla, dünyanın en prestijli iş ödülleri programı olan Stevie Awards 15. Ulusal İş Ödülleri kapsamında dört kategoride ve gayrimenkul sektörünün prestijli yarışması Sign of City Awards’ta 2 kategoride ödüle layık görülerek Sign of the City seçilmiştir.