ÇEVRE POLİTİKASI


Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. şirketi olarak, çevreyi vazgeçilmez, değerli bir hazine olarak görüyor ve gelecekte bütün İnsanlığın faydalanabilmesi için en iyi şekilde korunması gerektiğine inanıyoruz.

Bu inanca bağlı kalarak;

Çevre yönetim sistemi ve ülkemiz yasaları gereği çevresel konulardaki mevzuata uymayı,

Çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek için gerekenleri yerine getirmeyi, bu konuda olabildiğince sistemimizin parçası olan tüm tarafların katılımını sağlamayı, ortak aksiyonlar, eğitimler planlamayı ve gerçekleştirmeyi,

Çevreye zararlı etkileri olabilecek durumları önceden ortaya koyup riskleri olabildiğince azaltmayı,

Atık yönetimi uygulamayı, bunu uygularken, azalt, yeniden kullan , geri dönüştür ve bertaraf et mantığını benimsemeyi,

Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye zarar vermeyen veya minimum etkilere sahip olan malzeme ve ekipman kullanarak doğal kaynak tüketimlerini minimize etmeyi, Sürdürülebilir Kalkınma prensibine hizmet etmeyi,

Taahhüt ediyoruz.

İbrahim Paksoy

Genel Müdür

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Kapsamımız:

Ege Perla Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. olarak ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemini, Ege Perla Alışveriş Merkezi, Ofis ve Konut alanlarının yönetimi projemizde “Çınarlı Mah. Ozan Abay Cad. No:8 Konak İzmir” adresinde uygulamaktayız.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Standardının hiç bir maddesi kapsam dışı bırakılmamıştır.

Çevre Yönetim Sistemi Sertifika faaliyet kapsamımız: Bina, Yerleşim Yeri, Ofis, Alışveriş Yeri, Eğlence Yerleri vb. Hizmet Faaliyetleri şeklindedir.