VİTRA EGE PERLA'DA AÇILDI!

Kuruluşundan bu yana tasarım ve mimarlığı odağına alan çalışmalar yapan VitrA, kimi zaman değerli projelere destek vererek, kimi zamansa kendi projelerini oluşturarak, tasarım ve mimarlık kültürlerinin gelişimi konusunda aktif bir rol üstleniyor. VitrA’nın sektör profesyonelleriyle diyalog kurmasını ve ilişkilerini güçlendirmesini de sağlayan çalışmalarının arasında en güncel olanı, İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü RIBA’nın iş birliğiyle İngiltere’de düzenlenen mimar sohbetleri. RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri, Enstitü'nün YouTube kanalından da canlı izlenebiliyor. VitrA’nın uluslararası desteklerinden bir diğeri ise; mimarlık bienali… VitrA, ülkemizin ilk kez kalıcı bir sergi mekanına kavuştuğu 2014 yılından bu yana, Venedik Bienali Uluslararası Mimarlık Sergisi’ndeki Türkiye Pavyonu’nun destekçileri arasında yer alıyor.

VitrA’nın mimarlık ve tasarım ekseninde uzun yıllardır devam eden çalışmalarının bir yansıması olarak 2013’te doğan VBenzeri.com; mimarlık, iç mekân ve tasarıma dair konuları özgün bir anlatımla sunuyor. Çok sesli ve güncel içerik üretirken, yaratıcı disiplinlere ilham veren bir kaynak olarak yoluna devam ediyor. VitrA’nın çalışmalarını daha geniş kitlelere ulaştırma hedefiyle sanal ortamda başlayan bu yolculuğun markası VBenzeri, bir etkinlik mekânı ve çeşitli etkinliklerle kapsama alanını her geçen gün genişletiyor.

Bu sitede kullanılan çerezler hakkında

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi Edinin.