Ayakkabı & Çanta

Aldo

Uluslararası bir marka olan ALDO, hem kadın hem erkek için ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarında geniş bir ürün yelpazesine sahip. ALDO'da spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı şeçeneğe aynı anda, ulaşılabilir fiyatlarla sahip olabilirsiniz

Camper

İspanya’nın bir numaralı ayakkabı üreticilerinden Camper, 1975’ten beri rahatlığın ve özgür hareket edebilmenin sembolü. Yıllara meydan okuyan dayanıklılığı, stilini kaybetmeyen klasik duruşu, kullananların bağımlısı olduğu konforu ve kalitesi ile Camper markası Ege Perla'da.

Divarese

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi birincil amaç edinen Divarese'nin bugün Türkiye'de 28 mağazası bulunuyor. Kaliteden ödün vermeden, modern ve dinamik tasarımlarıyla sektöre yön veren marka, trendleri İtalyan stilinde yorumlayarak ayakkabı çanta ikilisinin bir aksesuardan çok daha fazlası olduğunun altını çiziyor.

Hotiç

HOTİÇ,modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır.

Nine West

Modadaki otoritesi ve ürün kalitesinden dolayı bayanlar Nine West markasını tercih etmektedir. Her sınıftan, çağdaş ve çeşitlilik bekleyen bir müşteri grubuna sahip bir markadır. Sadık Nine West müşterisi yeniliği, modayı takip eder ve hep Nine West kalitesini ve çeşitliliğini ister. Her sezon ayakkabı ve aksesuarda moda yine Nine West'le takip edilecek!

O Bag

Italyan çanta markası olan O Bag Ege Perla’da. O Bag çantalarında kullanılan ana malzeme “EVA” yani Etilen Vinil Asetat, dayanıklı, su geçirmez ve hafif bir malzeme olup; farklı renklerde hayat buluyor. Çantalar kolunuzdan düşürmemeniz için “O Bag” halat, eco-deri ve gerçek deri saplar ile farklı astar ve renk seçeneklerini sunuyor.

Sneaker

Zevkine ve stiline uygun ürünlerin satış noktası.